Prawa autorskie

Wszystkie wierszyki i życzenia zebrane na tej stronie, zostały wymyślone i zredagowane przez administratorów serwisu oraz poszczególnych jego użytkowników.

Jest to nasze wspólne dzieło, łączące w sobie pomysłowość, pasję, poczucie humoru i chęć wyrażenia siebie na piśmie.

Kilka sympatycznych osób stworzyło w sieci zupełnie nową jakość – zbiór życzeń i wierszyków, które są oryginalne, niepowtarzalne i niebanalne. Każdy rym i każda fraza znaleziona na tej stronie ma swojego autora, który jest osobą z krwi i kości.

Ponieważ są to utwory, które zrodziły się w naszych głowach i sercach, prosimy Cię o niekopiowanie ich bez naszej zgody i nieumieszczanie na innych stronach lub serwisach.

Zapraszamy Was do dzielenia się najpiękniejszymi z naszych życzeń za pomocą mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+ itp.), a więc z wykorzystaniem funkcji „share” czy udostępnieniem naszego linka.

Oczywiście serwis ten powstał po to, abyście życzyli sobie dobrze i pięknie, a więc jak najbardziej zachęcamy do przesyłania sobie życzeń na użytek prywatny: SMS-em, e-mailem, pocztą tradycyjną (czy ktoś to jeszcze robi?) czy wykorzystując przekaz ustny (jeśli ktoś ma dobrą pamięć).

A jeśli przyjdzie Wam do głowy jakiś inny pomysł na wykorzystanie naszych tekstów – po prostu dajcie znać w formularzu kontaktowym, a może uda nam się nawiązać współpracę.

Życzymy Wam i sobie przyjemnego korzystania z serwisu ezyczenia.pl!